Ege Park – Balçovabalçova, izmir

efepark-balcova
Ege Park Balçova Moda ve alışveriş merkezimiz 45 bin metrekarelik alanda otel bölümü hariç 22.000 m2 kiralanabilir alanı ve 23 katlı farklı mimari yapısıyla Balçova bölgesine değer katmıştır.

Alışveriş merkezimiz 2 kattan oluşup, üst katlarımızda ise Ramada Encore Otel hizmet vermektedir. Şehir merkezine yakın, İzmir’in yeni cazibe merkezi olan Balçova Ege Park Moda ve Alışveriş Merkezi ile iç içe konumda havaalanı ve yeni fuar alanına çevreyolu bağlantısı ile konforlu ulaşım sağlayan Ramada Encore Oteli İzmir Expo fuar alanı ile yürüyüş mesafesindedir. Perakende pazarına; konumu ve değişik mimarisiyle yeni ve daha ilk bakışta ayırt edilecek bir proje hazırlayıp, sadece bir alışveriş merkezi ve eğlence merkezi olarak bünyesinde oteli de olan tam bir yaşam merkezi kazandırdık.

Müşterilerimiz, Ege Park Balçova’ da sağlıktan güzelliğe, kuyumdan kuru temizlemeye, elektronikten gözlüğe, giyimden aksesuara, otelden eğlenceye, fast food’ tan restorana tüm ihtiyaçlarını bulabilecekleri, kaliteli bir yaşam merkezine kavuşmuştur.

LOKASYON
Balçova Türkiye’nin 3. büyük kenti olan İzmir’in dokuz metropol ilçesinden biridir. Doğusunda Konak, batısında ve güneyinde Narlıdere ilçeleri, kuzeyinde ise İzmir Körfezi yer almaktadır. Balçova ulaşım açısından İzmir’in en avantajlı ilçelerinden birisidir otoyol bağlantılarının olduğu gibi hava limanına ve deniz yollarına da bağlantısı mevcuttur.

İzmir Merkeze 10 dakika ve en uzak metropol ilçeye 30 dakika uzaklıkta olan Balçova, Adnan Menderes Hava Limanı’na ise 15 dakika uzaklıktadır. Denizden ulaşımı sağlayan Üçkuyular Arabalı Vapur İskelesi ve İzmir’in tek yat limanı olan Levent Marina Balçova’nın ve dolayısıyla İzmir’in denize açılan kapısıdır.

İlçe sınırları içerisinde iki üniversite bulunmaktadır bunlar, İzmir Ekonomi Üniversitesi ve Dokuz Eylül Üniversitesi’ ne bağlı Tıp Fakültesi ve Güzel Sanatlar Fakültesi’ dir. Ayrıca İzmir’ in en büyük hastanelerinden birisi olan Dokuz Eylül Tıp Fakültesi Hastanesi’ de yine bu ilçede yer almaktadır.

Agamemnon Kaplıcaları, Spa Merkezi olarak hizmet veren Lüks Oteller ve doyumsuz İzmir seyri sunan Teleferik Tesisleri ve 6 Km doğal sahile sahip İnciraltı Gençlik Merkezi başlıca turizm merkezleridir.Konak (merkez) ilçesi, Narlıdere ve Güzelbahçe ilçelerinden 10 dakikalık ulaşım mesafesinde bulunmaktadır.

22.000 m²kiralanabilir alan

25marka

hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin