Bamboonazilli, aydın

Nazilli’nin İlk Yaşam ve Alışveriş Merkezi Bamboo Nazilli

Bamboo Nazilli, 53.000m2’lik alana kurulmuş, 26.500m2lik kiralanabilir alanında, ulusal ve uluslararası markalara ev sahipliği yapan 75 mağazası ile Nazilli’nin ilk alışveriş merkezi olarak ziyaretçilerine keyifli ve sosyal bir yaşam alanı sunmaktadır.
Mağazaları arasında giyimde LC Waikiki, Koton, DeFacto, Mavi, Colins; ayakkabıda Flo; ev tekstilinde Madame Coco; yapı market ve teknolojide Tekzen ve Teknosa; markette Migros gibi anchor mağazaların yanı sıra; Sarar Kiğılı, Hatemoğlu, English Home, Özdilek, Esse, Flormar, Gratis, Yves Rocher, Penti, Mavi, LTB, US Polo, Batik, Mert Optik, Greyder, Kanz, gibi pek çok markalar bulunmaktadır.

Bamboo Nazilli; zengin mağazalarının yanında, 2.000m2’lik yemek alanında (foodcourt) ziyaretçilerinin keyifli anlar geçirmesi, güzel kahvaltılar, öğle yemekleri ve akşam yemekleriyle birlikte kahve sohbetlerine eşlik etmesi için restorandan, fastfood markalarına, pasta fırınlarından kahve dükkanlarına geniş bir yeme-içme yelpazesi sunmaktadır.
Kafeterya ve restoranlarında en güzel anlara eşlik ederken Nazilli’de eğlencenin de merkezi olmaktadır. Sinema salonları ile vizyondaki filmleri izleyicisiyle buluştururken, çocuk eğlence merkeziyle de çocuklu ailelerin birlikte keyifle vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

Bamboo Nazilli, Aydın’a 48km, Nazilli şehir merkezine 2km uzaklıkta; Nazilli-İsabeyli yolu üzerindedir. Adnan Menderes Üniversitesi İsabeyli Kampüsü’ne de 5km mesafededir. Geniş açık ve kapalı otoparkı sayesinde özel araçlarla ulaşım tercih edilebileceği gibi, servis ve toplu taşıma ile de ulaşım mümkündür.
Nazilliler’in alışveriş ve kültürel ihtiyaçlarının tamamına cevap verebilecek olan Bamboo Nazilli; bereketin ve uzun yaşamın merkezi Nazilli’ye yakışan, modern yaşam stilinin keyifle buluştuğu yer olarak tasarlandı.
Tanınmış markaların mağazaları, kafeteryaları, eğlence alanları ve geniş havuzlarla dekore edilmiş açık alanında Nazilliler’e sınırsız bir keyif yaşatacak

medya galeri

33.000 m²kiralanabilir alan

65marka

hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin