proje öncesi hizmetlerimiz

mimari proje geliştirme

Projenin mağaza kiralama&perakende taleplerine göre ve proje sahibinin isteklerinin değerlendirilmesi. Projede yer alan açık ve kapalı konum ve alanların en iyi şekilde kullanılabilmezi için çözümler üretmek.

Konsept Oluşturma

Projenin büyüklüğüne, konumuna müşteri profiline ve rekabet durumuna göre AVM konseptinin ve tipinin belirlenmesi, projelendilmesi.

kiralama hizmetlerimiz

mağaza karması

Projenin fiziksel özellikleri, rekabet oranı, perakende sektöründen gelebilecek isteklerin öngörülmesi ve buna bağlı olarak mağaza m2 yönetimi ve mağaza sayısının çalışmalarını tamamlamak. Mevcutta bulunan markalara, mağaza adedi ve sektörel dağılıma göre markaların belirlenmesi.

kiralama planı

Bölgede yer alan rekabet durumu, Proje tipi ve ciro potansiyelinin değerlendirilmesi. Sektörel kira analizlerinin hazırlanması. Potansiyel markalar için kiralama şartlarının hazırlanması. Markalar ile AVM arasında Ön Sözleşme, kira sözleşmesi ve eklerinin hazırlanması.

kiralama süreci

Bünyemizde bulunan avukatlar aracılığı ile; Sözleşme, Sözleşme ekleri, Dekorasyon şartlarının teknik el kitabı, AVM ve marka için İşletme Yönetmeliğinin hazırlanması. Sonrasında potansiyel markalar ile AVM mağaza kiralama işlemlerinin bire bir görüşülerek tamamlanması.

yönetim hizmetlerimiz

avm & proje yönetimi

Yönetim şartlarının belirlenmesi Gayrimenkulun efektif yönetilmesi için işletme planı ve bütçesinin hazırlanması Organizasyon şeması ve görev tanımlarının oluşturulması yönetim ekibinin eğitilmesi Raporlama ve denetim mekanizmalarının kurulması Kiracı ve müşteri ilişkileri yönetimi Pazarlama planı, pazarlama bütçesinin hazırlanması ve uygulanması.

avm yönetim danışmanlığı

Belirlenecek organizasyon şemasına göre proje yönetim ekibin kurulması ve eğitilmesi. AVM Raporları ve Denetim Mekanizmasının Oluşturulması, İşletme Planı Hazırlanması ve Uygulanması, Kiracı- Yönetim Ekibi ve Yatırımcı İlişkilerinin Yönetiminin kontrol edilerek projeye yönetim danışmanlığı hizmeti verilmesi.

hizmetlerimiz ve projelerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçin